Kim jestem?

Przede wszystkim - zwolennikiem skutecznego podejścia do uczenia się. 

Prowadzę zajęcia językowe od ponad 25 lat. Od zawsze interesowała mnie metodyka oraz sposoby, jak uczą się ludzie. Ciągle poszukuję rozwiązań, aby nauka dawała optymalne efekty. To właśnie ciekawość doprowadziła do tego, że mogę ci zaoferować nowe podejście w nauce języków – DIRECT COMMUNICATION METHOD oraz dedykowane jej podręczniki. Książki DCM stanowią w dużej mierze scenariusz prowadzonych przeze mnie zajęć.

Jako lingwista i trener praktycznie od zawsze związany jestem ze słowem pisanym - jako namiętny czytelnik wszystkiego, co dobre. Poza podręcznikami jestem również autorem opowiadań, poradnika "Władca Języków, czyli prawie wszystko o tym, jak zostać poliglotą" (Helion 2014)  oraz bloga - www.mariusz-wloch.pl.

W tym miejscu chcę cię zachęcić do innowacyjnego podejścia w przyswajaniu języków oraz w prowadzeniu zajęć językowych, do zapoznania się z głównymi założeniami DIRECT COMMUNICATION METHOD. Podejrzewam, że twoja efektywność w uczeniu się i nauczaniu innych może znacznie wzrosnąć. Oferuję ci także podręczniki dedykowane DCM, które - właściwie stosowane - zdecydowanie poprawiają zdolności komunikacyjne już od pierwszych chwil zajęć. Cały czas udoskonalam podręczniki DCM, tak, abyś mógł dzięki ich stosowaniu osiągnąć optymalny efekt na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Dodam, że wciąż pracuję nad nowymi podręcznikami, także zawodowymi. Szczegóły dotyczące tych pozycji będę umieszczał na blogu oraz oczywiście tutaj, na stronie wydawnictwa.