Czy zatem książki DCM mają być podręcznikiem głównym czy materiałem dodatkowym? To zależy od tego, na co szkoła językowa, instytucja edukacyjna czy osoba prowadząca działalność kładzie nacisk i jakie cele chce osiągnąć. 

Jakie korzyści może osiągnąć twoja szkoła, jeśli zdecyduje się na współpracę z wydawnictwem WJ PUBLISHERS i korzystanie z oferowanych przez nie podręczników?

Dodatkowe materiały

Dla podmiotów współpracujących z WJ PUBLISHERS dostępne będą dodatkowe materiały, takie jak np. testy po zrealizowaniu określonej partii materiału. Testy nie będą dostępne na rynku.
Wsparcie metodyczne

Wszyscy, którzy współpracują z WJ PUBLISHERS mogą liczyć na pomoc metodyczną autora podręczników. Będą to cyklicznie organizowane szkolenia w siedzibie wydawnictwa lub - jeśli zaistnieje taka potrzeba - w siedzibie instytucji, która poczuje wyraźną potrzebę  takowej pomocy. Warunki oraz terminy takich warsztatów będą ustalane indywidualnie.

Ceny 

Szkoły, instytucje i indywidualni przedsiębiorcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny przy zakupie podręczników. Szczegółowych informacji chętnie udzielimy drogą telefoniczną lub mailową. 
Strefa dla szkół na platformie 

Oferujemy także możliwość korzystania z platformy internetowej, gdzie będzie można wymieniać się pomysłami i spostrzeżeniami na szeroko pojęte tematy dydaktyczno-metodyczne. Platforma jest obecnie w stadium budowy, jednak każda idea ze strony odbiorców będzie mile widziana i zostanie uwaględniona, jeśli tylko pozwolą na to warunki i nasze możliwości.

Szybka wysyłka

Umowa o współpracy znacznie przyśpiesza wysyłkę zamówionych towarów - wysyłka rusza zaraz po przyjęciu zamówienia, a nie po zapłacie faktury-proforma. Dodatkowa korzyść jest taka, że w przypadku ewentualnego oczekiwania na dodruk, podmioty współpracujące z wydawnictwem obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Certyfikowany Trener DCM

Osobom zainteresowanym zdobyciem kwalifikacji Certyfikowanego Trenera DCM oferujemy szkolenia, dzięki którym będą mogli zdobyć niezbędne kwalifikacje do efektywnego prowadzenia zajęć z użyciem Direct Communication Method. Terminy oraz zawartość warsztatów będziemy przedstawiać przed każdorazową edycją. 

Dodatkowe warsztaty rozwojowe

Instytucjom współpracującym z wydawnictwem oferujemy także inne warsztaty rozwojowe, wykraczające poza zagadnienia stricte metodyczne i językowe. Należą do nich zagadnienia z zakresu komunikacji, socjologii, sprzedaży czy przedsiębiorczości. O planowanych szkoleniach będziemy informować na bieżąco, osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się więcej za pośrednictwem kontaktu mailowego.